Pixel Pawn Flaş Tetikleyici İncelemesi

Pixel Pawn Flaş Tetikleyici İncelemesi
5 (100%) 2 votes

[dt_gap height=”20″ /] Arkadaşlar Merhabalar, [dt_gap height=”20″ /] Sizlere bu videoda  son dönemde flaş ve ışık sektörüne çok hızlı giriş yapmış, Pixel firmasının Manuel Flaş tetikleyicisi olan Pixel Pawn’ı tanıtacağım.

Hali hazırda piyasada bulunan flaş tetikleyiciler gibi, flaş tetiklemenini yanı sıra yanında çıkan kablosu sayesinde kendisini uzaktan kumandaya da dönüştürebiliyor. Tanıtım ve detaylar için videoyu izlemenizi öneririm.

[dt_gap height=”30″ /]

Devamı hakkındaPixel Pawn Flaş Tetikleyici İncelemesi

Pixel Sonnon DL 913 Harici Işık İncelemesi

Pixel Sonnon DL 913 Harici Işık İncelemesi
5 (100%) 1 vote

[dt_gap height=”20″ /] Arkadaşlar Merhabalar, [dt_gap height=”20″ /] Sizlere bu videoda  son dönemde flaş ve ışık sektörüne çok hızlı giriş yapmış, Pixel firmasının sürekli ışık kaynağı ve flaş olarak kullanılabilen Pixel Sonnon DI 913 modelini tanıtıcam.

Bu ürünü, harici flaş gibi ya da sürekli ışık olarak kullanabilirsiniz.

Üründe 308 adet led bulunmaktadır.

Güç ayar düğmesi bulunmaktadır.

Herhangi bir alıcı takmadan King Pro Tetikleyiciyle senkonize çalışabilir.

Diğer bütün detayları aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz..

[dt_gap height=”30″ /]

Devamı hakkındaPixel Sonnon DL 913 Harici Işık İncelemesi

Pixel King Pro Tetikleyici İncelemesi

Pixel King Pro Tetikleyici İncelemesi
5 (100%) 3 votes

[dt_gap height=”20″ /] Arkadaşlar Merhabalar, [dt_gap height=”20″ /] Sizlere bu videoda son dönemlerin en çok merak edilen TTL Flaş tetikleyicisi olan Pixel King Pro’yu inceledim. HSS , First ve Second Curtain çekimlere el verişli olan bu flaş,  Pixel Mago TTL Flaş sahiplerinin mutlaka edinmesi gereken bir ürün.

[dt_gap height=”10″ /]

Devamı hakkındaPixel King Pro Tetikleyici İncelemesi

Pixel Mago İncelemesi

Pixel Mago İncelemesi
5 (100%) 6 votes

Arkadaşlar Merhabalar,

Sizlere bu videoda son dönemlerin en çok merak edilen flaşı olan Pixel Mago inceledim. Flaş ilk izlenim olarak gayet başarılı ve kaliteli. Özellikle LED ışığıyla ve 200mm zoom özelliğiyle kendisini ön plana taşıyor. Bunların dışında E-TTL 1/8000 destekleyen HSS , First Curtain ve Second Curtain Sync özellikleri de mevcut. Tabi USB girişiyle sürüm güncellenebildiğini de atlamamak gerekiyor.

Devamı hakkındaPixel Mago İncelemesi

Hangi Flaşı Almalıyım?

Hangi Flaşı Almalıyım?4.8 (96.67%) 6 votes Hangi Harici Flaşı Almalıyım? Gelişen teknolojiler ve yeni çıkan ürünler, biz fotoğraf severlerin kafasını karıştırmaya devam ediyor. Özellikle fotoğraf dünyasına yeni giriyorsanız işiniz bir hayli zor. Son zamanlarda bana gelen “ Hangi Flaşı almalıyım? “ sorusuna bir yazı yazarak cevap vermek istedim. Bu yazımda harici flaş modellerinden ve teknik […]

error: